09 grudnia 2013 19:38 | Ogłoszenia

Tyle marzeń jest na świecie...

Czy się spełnią? Trzeba wierzyć.

...Ewa Dados

Wzorem lat ubiegłych Publiczna Szkoła Podstawowa w Hostynnem Kolonii włącza się w XXI Ogólnopolską Akcję Charytatywną POMÓŻ DZIECIOM  PRZETRWAĆ  ZIMĘ. Jest to akcja organizowana przez Radio Lublin , a pomysłodawczynią akcji jest Ewa Dados Kawaler Orderu Uśmiechu.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc najmłodszym w potrzebie. Nie zbieramy pieniędzy!

Akcja w szkole będzie miała miejsce 15 grudnia 2013 roku

od godziny 10.00 do godziny 13.00.

W szkole czekamy na darczyńców, którzy mogą przynosić ubrania w dobrym stanie,  obuwie, zabawki, przybory szkolne, słodycze, artykuły spożywcze, żywność długoterminową.

Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko uczniów naszej szkoły, ale wszystkich mieszkańców.

W podziękowaniu za dar serca i pomoc najmłodszym w potrzebie każdy darczyńca otrzyma znaczek fundacji-słoneczko i wdzięczność najmłodszych.

Sztab akcji

przy PSP w Hostynnen Kolonii