AAA
Strona Internetowa Publicznej Szkoły Podstawowej
w Hostynnem Kolonii im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK

Publiczna Szkoła Podstawowa w Hostynnem Kolonii - Klasa Klasa VIII

Wychowawca

Anna Szczerbik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Koło języka angielskiego 8 Anna Szczerbik
08:55 - 09:40 Koło języka angielskiego 8
09:50 - 10:35 Edukacja dla bezpieczeństwa 8 Izabela Letnianczyn
10:55 - 11:40 Język rosyjski 8 Dorota Abramiuk
11:50 - 12:35 Język rosyjski 8 Dorota Abramiuk
12:45 - 13:30 Język polski 8 Sylwia Dobrzyńska
13:40 - 14:25 Matematyka 8 Małgorzata Swatowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Kolo j.polskiego 8
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jarosław Kaczoruk
09:50 - 10:35 Matematyka 8 Małgorzata Swatowska
10:55 - 11:40 Religia 8 Ksiądz Paweł Wróbel
11:50 - 12:35 Geografia 8
12:45 - 13:30 Język polski 8 Sylwia Dobrzyńska
13:40 - 14:25 Godzina wychowawcza 8
14:35 - 15:20 Historia 8 Marek Mazur

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 8 Małgorzata Swatowska
08:55 - 09:40 Język angielski 8 Anna Szczerbik
09:50 - 10:35 Biologia 8 Ewa Połajdowicz
10:55 - 11:40 Informatyka sala komputerowa Małgorzata Swatowska
11:50 - 12:35 Fizyka 8 Mariusz Wróbel
12:45 - 13:30 Chemia 8 Mariusz Wróbel
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jarosław Kaczoruk
14:35 - 15:20 Doradztwo zawodowe 8 Ewa Połajdowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jarosław Kaczoruk
08:55 - 09:40 Język angielski 8 Anna Szczerbik
09:50 - 10:35 Religia 8 Ksiądz Paweł Wróbel
10:55 - 11:40 Język polski 8 Sylwia Dobrzyńska
11:50 - 12:35 Język polski 8 Sylwia Dobrzyńska
12:45 - 13:30 Historia 8 Marek Mazur
13:40 - 14:25 WOS 8 Marek Mazur

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 8 Małgorzata Swatowska
08:55 - 09:40 Język angielski 8 Anna Szczerbik
09:50 - 10:35 Język polski 8 Sylwia Dobrzyńska
10:55 - 11:40 Fizyka 8 Mariusz Wróbel
11:50 - 12:35 Chemia 8 Mariusz Wróbel
12:45 - 13:30 Historia 8 Marek Mazur
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Jarosław Kaczoruk