Zdrowe Nietrudne

Zdrowe odżywianie jest łatwe jak dodawanie – wystarczy zsumować dobre chęci i odrobinę wiedzy. I dokładnie to chcemy przekazać najmłodszym, ich rodzicom oraz nauczycielom w programie Zdrowe – Nietrudne.

Podajemy wiedzę na talerzu

Naszym celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych i na terenie całego kraju oraz, pośrednio, edukacja dorosłych. Dlatego zaserwowaliśmy wiedzę zebraną wspólnie z naszymi ekspertami oraz partnerami na wiele sposobów – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Menu dla dzieci:

Porady Witaminki, materiały edukacyjne, gry i zabawy do pobrania oraz przepisy na posiłki, które można przygotować wspólnie z rodzicami.

Menu dla rodziców:

Porady dietetyczne, wskazówki żywieniowe, propozycje aktywności fizycznej oraz przepisy w sam raz na pyszne rodzinne posiłki.