Konkursy rok szkolny 2016 - 2017

W roku szklolnym 2016/2017 odbyły się następujące konkursy:

- szkolny konkurs "Mistrz Interpretacji" odbył się 4 października 2016r. Uczestnikami konkursu byli chętni uczniowie z klasy IV - VI. Jury przyznało pierwszą nagrodę uczennicy klasy VI Gabrieli Lekan, która wzięła udział w Gminnym Konkursie "Mistrz Interpretacji", który odbył się 25 listopada 2016r. w Werbkowicach.

- 18 października 2016r. odbył się I etap szkolnego konkursu ortograficznego. Udział w nim wzięli uczniowie klasy VI: Gabriela Lekan i Eryk Lekan. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Gabriela Lekan. 21 listopada 2016r. pisała II etap tego konkursu.

- 22 października 2016r. odbył się konkurs kuratoryjny z języka angielskiego. Jak co roku było wielu chętnych. Uczestnicy konkursu: Sylwester Drewniak uczeń klasy VI, Kacper Wolanin uczeń klasy VI, Radosław Furlepa uczeń klasy V oraz Wojciech Stańko uczeń klasy V. Do kolejnego etapu zakwalifikował się uczeń klasy VI Eryk Lekan. Wyniki konkursu kuratoryjnego II etapu ogłoszone zostaną uczniom 6 grudnia 2016r.

- uczniowie naszej szkoły systematycznie współtworzą gazetki z języka angielskiego. Każda klasa z niecierpliwością czeka na swoją kolej! Tym razem swoje prace z mini - konkursu zaprezentowała klasa IV. To wspaniała okazją aby wykazać się wiedzą językową, wzbogacać ją oraz dzielić się nią ze społecznością szkolną. Do pozazdroszczenia także zdolności plastyczne! Prace Michała Kowalewskiego, Bartłomieja Kawki oraz Alicji Kłyż zdobią szkolny korytarz. Praca Piotra Byry posłuży zaś w klasie - zawsze będzie już wiadomo jaka jest następna lekcja!